Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Bell 2W LED G9 Capsule 2200K CRI90 Dimmable
BELL60219V2
5063695004802
£6.68
In stock
| Brand | Bell |
|---|---|
| Colour Temperature | 2200K |
| Colour Rendering Index (CRI) | 90 |
| Lumen Output | 101-200lm |
| Beam Angle | 300D |
| Dimmable | Yes |
| Product Shape | LED Capsule |
| Lamp Cap Base | G9 |
| Lamp Life | 15,000 HOURS |
| Length (mm) | 55mm |
| Width (mm) | 18mm |
| Wattage | 2W |
| Equivalent Wattage | 25W |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 60219V2 |
| Product Code - GTIN | 5063695004802 |
Write Your Own Review
