Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Bell 3.5W LED G9 Capsule 2700K Dimmable
BELL60227
5013588602271
£6.60
In stock
| Brand | Bell |
|---|---|
| Colour Temperature | 2700K |
| Colour Rendering Index (CRI) | 80 |
| Lumen Output | 401-500lm |
| Beam Angle | 300D |
| Dimmable | Yes |
| Product Shape | LED Capsule |
| Lamp Cap Base | G9 |
| Lamp Life | 15,000 HOURS |
| Length (mm) | 55mm |
| Width (mm) | 20mm |
| Wattage | 3.5W |
| Equivalent Wattage | 40W |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 60227 |
| Product Code - GTIN | 5013588602271 |
Write Your Own Review
