Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Bell 4W LED Vintage Large Globe ES 1800K Amber
BELL60021
5013588600215
£19.60
In stock
| Brand | Bell |
|---|---|
| Colour Temperature | 1800K |
| Colour Rendering Index (CRI) | 85 |
| Lumen Output | 101-200lm |
| Beam Angle | 300D |
| Dimmable | No |
| Product Shape | LED Globe/Giant Lamp |
| Lamp Cap Base | ES / E27 |
| Lamp Life | 15,000 HOURS |
| Length (mm) | 175mm |
| Width (mm) | 125mm |
| Wattage | 4W |
| Equivalent Wattage | 40W |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 60021 |
| Product Code - GTIN | 5013588600215 |
Write Your Own Review
