Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Lumino Rectangle Front-lit Rechargeable EVO+ Lithium-Ion Battery LED Mirror - Natural White - 400mm x 600mm
SE140019N0
SE140019N0
£167.99
Out of stock
| Length (mm) | 600mm |
|---|---|
| Width (mm) | 400mm |
| Depth (mm) | 55mm |
| Colour Temperature | 4000K |
| Lumen Output | 154 |
| Lumens | 101-200lm |
| Product Colour/Finish | MIRROR |
| Shaver Socket | No |
| Wattage | 1W |
| Voltage | - |
| Brand | Sensio |
| Dimmable | No |
| Manufacturer Part Number (MPN) | SE140019N0 |
| Product Code - GTIN | SE140019N0 |
Write Your Own Review
