Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
MLA Knightsbridge 230V IP67 GU10 Grade 304 Stainless Steel Walkover/Driveover Light
MLAWGULEN
5055832936534
£27.35
Out of stock
| Brand | MLA-Knightsbridge |
|---|---|
| Colour Temperature | Lamp Dependent |
| Lumen Output | Lamp Dependent |
| Lumens | Other |
| Colour Rendering Index (CRI) | Lamp Dependent |
| Beam Angle | 120D |
| PIR Sensor | No |
| Dimmable | No |
| Lamp Cap Base | GU10 / PAR16 |
| IP Rating | IP67 |
| Product Colour/Finish | STAINLESS STEEL |
| Solar Powered | No |
| Wattage | 7W |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Length (mm) | 105mm |
| Width (mm) | 105mm |
| Depth (mm) | 158mm |
| Lamp Life | Lamp Dependent |
| Manufacturer Part Number (MPN) | WGULEN |
| Product Code - GTIN | 5055832936534 |
Write Your Own Review
