Philips Hue 100w Outdoor Power Supply
PH929003149701
8718696175965
Free Delivery on orders over £120
Description
- 100W power supply for Hue outdoor lights
- Connect multiple lights up to 100W total
- Supports cables up to 30m per output
- IP67 weatherproof for outdoor use
£79.36
In stock
| Brand | Philips Hue |
|---|---|
| Smart Technology | BLUETOOTH |
| Smart Control | App |
| Product Shape | Rectangular |
| Colour Temperature | - |
| Colour Rendering Index (CRI) | - |
| Lumen Output | - |
| Beam Angle | - |
| Dimmable | - |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Wattage | 100W |
| Length (mm) | 45mm |
| Diameter | 200mm |
| Lamp Life | - |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 929003149701 |
| Product Code - GTIN | 8718696175965 |
Write Your Own Review
