Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Philips Hue Bloom Smart Table Lamp | White & Colour Ambiance LED Mood Light | Bluetooth & Voice Assistant - White
PH929002375901
8718699770983
£79.36
In stock
| Brand | Philips Hue |
|---|---|
| Smart Technology | BLUETOOTH |
| Smart Control | App |
| Colour Temperature | RGB TW |
| Lumen Output | 500 |
| Lumens | 401-500lm |
| Beam Angle | - |
| Dimmable | Yes |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Wattage | 1W |
| Length (mm) | 101 |
| Diameter | 126 |
| Lamp Life | 25,000 HOURS |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 929002375901 |
| Product Code - GTIN | 8718699770983 |
Write Your Own Review
