Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Philips Hue Milliskin Recessed Spotlight | Tunable White | Silver
PH929003047001
8719514338548
£39.67
In stock
| Brand | Philips Hue |
|---|---|
| Smart Technology | BLUETOOTH |
| Smart Control | App |
| Colour Temperature | Tunable White |
| Lumen Output | 350lm |
| Lumens | 301-400lm |
| Beam Angle | 40D |
| Dimmable | Yes |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Wattage | 1W |
| Length (mm) | 100 |
| Diameter | 90 |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 929003047001 |
| Product Code - GTIN | 8719514338548 |
Write Your Own Review
