Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Sensio Aspect Round Floating Edge LED Mirror, CCT, Touch Sensor, Ø800mm, Brass
SE170016T0
-
£213.91
In stock
| Length (mm) | 800mm |
|---|---|
| Width (mm) | 800mm |
| Depth (mm) | 65mm |
| Colour Temperature | CCT (Selectable) |
| Lumen Output | 429lm |
| Lumens | 401-500lm |
| Shaver Socket | No |
| IP Rating | IP44 |
| Wattage | 50W |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Brand | Sensio |
| Dimmable | Yes |
| Manufacturer Part Number (MPN) | SE170016T0 |
| Product Code - GTIN | - |
Write Your Own Review
