Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Sensio Aurora Oval Diffused LED Mirror, CCT, 500x800mm
SE30395P0
-
£298.20
In stock
| Length (mm) | 500mm |
|---|---|
| Width (mm) | 800mm |
| Depth (mm) | 30mm |
| Colour Temperature | CCT (Selectable) |
| Lumen Output | 1065lm |
| Lumens | 1001-2000lm |
| Shaver Socket | No |
| Wattage | 1W |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Brand | Sensio |
| Dimmable | No |
| Manufacturer Part Number (MPN) | SE30395P0 |
| Product Code - GTIN | - |
Write Your Own Review
