Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Sensio Dawn Round LED Mirror with Shelf, Cool White, Ø600x110mm, Matt Black
SE30398T0
-
£371.28
In stock
| Length (mm) | 600mm |
|---|---|
| Width (mm) | 600mm |
| Depth (mm) | 110mm |
| Colour Temperature | CCT (Selectable) |
| Lumen Output | 1440lm |
| Lumens | 1001-2000lm |
| Shaver Socket | No |
| IP Rating | IP44 |
| Wattage | 33W |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Brand | Sensio |
| Dimmable | - |
| Manufacturer Part Number (MPN) | SE30398T0 |
| Product Code - GTIN | - |
Write Your Own Review
