Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Sensio Frontier Seamless Border LED Mirror, CCT, 800x600mm, Brass
SE30618P0
-
£247.80
In stock
| Length (mm) | 800lm |
|---|---|
| Width (mm) | 600lm |
| Depth (mm) | 25mm |
| Colour Temperature | CCT (Selectable) |
| Lumen Output | 596lm |
| Lumens | 501-600lm |
| Shaver Socket | No |
| IP Rating | IP44 |
| Wattage | 42W |
| Voltage | 220-240V Mains |
| Brand | Sensio |
| Dimmable | - |
| Manufacturer Part Number (MPN) | SE30618P0 |
| Product Code - GTIN | - |
Write Your Own Review
