Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Sensio Noa Round Wall Mirror, Ø800mm, Brass
SE00124
-
£105.66
Out of stock
| Length (mm) | 800mm |
|---|---|
| Width (mm) | 800mm |
| Depth (mm) | 25mm |
| Colour Temperature | - |
| Lumen Output | - |
| Shaver Socket | No |
| Wattage | - |
| Voltage | - |
| Brand | Sensio |
| Dimmable | - |
| Manufacturer Part Number (MPN) | SE00124 |
| Product Code - GTIN | - |
Write Your Own Review
